Kim jesteśmy

M E E R to miejsce stworzone przez kobietę dla kobiet kochających siebie. Tworząc M E E R staram się działać zgodnie z sentencją „Z pasji do piękna, z pasji do mody”. M E E R została stworzona, by dbać o piękny wygląd kobiet, o to by kobiety mogły znaleźć ubrania w najpiękniejszych fasonach, trendach i w najlepszej jakości. Wybieram producentów polskich, włoskich i francuskich. Sama jestem kobietą i kocham rzeczy, które cechują się jakością i niepowtarzalnym wyglądem dlatego kolekcje M E E R tworzę z dbałością o detale. Możesz mieć pewność, że wybierając M E E R będziesz zachwycać i czuć się wyjątkowo.

Dla mnie każda kobieta powinna czuć się niesamowita i właśnie butik M E E R to miejsce, w którym możesz sobie podarować chwilę piękna. Dokładam wszelkich starań, żeby zakupy w M E E R przebiegały przyjemnie, jeśli jednak cokolwiek nas zaskoczy zawsze możemy porozmawiać i sobie pomóc. Dla ułatwienia wyboru dodajemy wiele stylizacji w naszych produktach, żeby każda z Nas mogła z łatwością podjąć decyzję i zainspirować się. M E E R także chce czerpać z Twoich pomysłów dlatego zaprasza do społeczności #meergirl, pokaż swoje modowe rozwiązania!

Wspólnie stwórzmy społeczność kobiet, które mogą się nazwać przyjaciółkami od mody, odwiedź nasze media społecznościowe i rozmawiajmy o modzie i nie tylko. Będzie bardzo miło się poznać!

Najczęściej zadawane pytanie

Wszystkie dane do wpłat i metod płatności są widoczne w panelu klienta podczas składania zamówienia i dokonywaniu wyboru płatności. Numer rachunku bankowego i dane do wpłat znajdziesz także w zakładce Panel Klienta- PŁATNOŚCI

Wszystkie dane kontaktowe do Butiku M E E R są następujące: Email: kontakt.meer@gmail.com, IG @meerbutik i FB MEER butik

Jeśli kod promocyjny obowiązuje w momencie składania przez Ciebie zamówienia, należy wpisać kod w polu: „KOD KUPONU” i następnie kliknąć wykorzystaj kupon. Jeśli występuje problem, to bardzo możliwe, że wprowadzony kod jest błędny lub spróbuj ponownie. Warto sprawdzić pisownie, wielkość liter lub termin w jakim kod promocyjny obowiązuje.

Zasady wysyłki do paczkomatu Inpost opisane są w zakładce Panel Klienta – DOSTAWA.